РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000359385<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Кебкало А. Б. 
Хірургічна тактика при лікуванні некротичного парапанкреатиту / А. Б. Кебкало, В. І. Мамчич, В. І. Семіног, М. В. Яцишин, З. З. Парацій // Хірургія України. - 2011. - № 1. - С. 76-82. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Мета роботи - визначити показання до хірургічного втручання та оптимальні режими лікування некротичного парапанкреатиту. У період з 2006 до 2010 р. у хірургічній клініці Київської обласної клінічної лікарні проліковано 179 хворих з некротичним панкреатитом, із них таке ускладнення, як парапанкреатит, мали 119 (66,5 %) пацієнтів. Некротичний парапанкреатит або асептичну флегмону заочеревинного простору діагностували у 57 (47,9 %) хворих, гнійно-некротичний парапанкреатит або септичну флегмону заочеревинного простору - у 62 (52,1 %). Висновки: ураження заочеревинної клітковини має велике значення в розвитку ускладнень та летальних наслідків за некротичного панкреатиту. Виконання малоінвазивних втручань сприяє поліпшенню результатів лікування у хворих з обмеженими ураженнями парапанкреатичної клітковини та з наявністю рідинного вмісту в патологічній ділянці. Проведення малоінвазивних втручань у випадку поширених уражень заочеревинної клітковини сприяє евакуації рідинного вмісту, дезінтоксикації. Їх слід застосовувати як перший етап для підготовки до відкритого оперативного втручання. Використання тестів для визначення протеолітичної активності плазми крові та вмісту одержаного ексудату дає змогу обрати оптимальні терміни для оперативного втручання при інфікованому парапанкреатиті. Відкрите оперативне втручання за інфікованого парапанкреатиту, виконане на 4-му тижні від початку захворювання, дає змогу поліпшити результати лікування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465.601.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24001 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського