РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000366938<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Антипкін Ю.Г. 
Мікогенна респіраторна сенсибілізація у дітей / Ю.Г. Антипкін, О.М. Охотнікова, С.М. Недельська, С.М. Руденко, О.Д. Кузнєцова, Г.А. Гайдучик // Перинатология и педиатрия. - 2012. - № 1. - С. 85-95. - Бібліогр.: 27 назв. - укp.

Наведено сучасні уявлення про патогенетичне значення антимікробних пептидів - дефензінів при хелікобактерній інфекції у дітей на основі літературних даних і власних спостережень. Визначено рівень специфічних IgE до антигенів пліснявих грибків Aspergillus flavus, Aspergillus niger, Penicillium tardum, Cladosporium herbarum, Alternaria tenius, Candida albicans у 117 хворих віком від 3 міс до 5 років з повторними епізодами обструктивного бронхіту і бронхіальною астмою (БА) та 18 здорових дітей. Виявлено широкий спектр і значний рівень мікогенної сенсибілізації у хворих з бронхообструкцією і латентну грибкову гіперчутливість (ГГ) у 43 % потенційно здорових малюків. Сформовано групи ризику щодо розвитку респіраторної алергії у дітей раннього віку. Вивчено питання сезонної алергії - алергічного риніту і БА в контексті поєднаної пилково-грибкової сенсибілізації у 154 дітей віком 6 - 17 років за даними шкірного алерготестування. Встановлено, що прик-тест не повинен бути єдиним методом її діагностики, оскільки в розвитку мікоалергії можуть брати участь не-IgE-опосередковані алергічні реакції. Для виявлення грибкової сенситизації необхідно поєднувати прик-тестування, внутрішньошкірні і патч-тести з оцінкою місцевої реакції через 6 - 8 та 24 год, а також докладно аналізувати анамнестичні дані і визначати рівень специфічного IgE в сироватці крові. Уточнено фактори ризику формування ГГ у дітей старшого віку з полінозом.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.413.204.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16694 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського