РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000367516<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Гресько Ю. В. 
Удосконалення методів аналізу інфокомунікаційних мереж : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.02 / Ю. В. Гресько; Держ. ун-т інформац.-комунікац. технологій. - К., 2010. - 20 c. - укp.

Проведено аналіз побудови інфокомунікаційних мереж, що входять в глобальну інформаційну інфраструктуру, яка впроваджується в телекомунікаційних мережах України. Це дозволить ефективніше й економічно здійснювати управління як традиційними мережами, так і мережами, що використовують новітні технології. Досліджено принципи впровадження та побудови телекомунікаційних мереж NGN і FGN, які дозволяють переносити будь-які види інформації, що забезпечує можливість надання необмеженого спектра інфокомунікаційних послуг з гнучким управлінням і створенням нових послуг. Розроблено методику мінімізації затримки інформації для інфокомунікаційних мереж з різними структурами на підставі теорії масового обслуговування, яка дозволяє одержати значний економічний ефект, що дуже істотно для телекомунікаційних мереж України. Зазначено, що сигнали з фазорізницевою модуляцією високих порядків можна приймати за допомогою алгоритмів когерентного, оптимального некогерентного і автокореляційного прийому. Показано, що фазорізницева модуляція другого порядку є інваріантною до частоти несучого коливання. Досліджено системи, інваріантні до аддитивної завади у вигляді гармонійного коливання з випадковими амплітудою, частотою та фазою. Проаналізовано завадостійкість QAM і PSK шляхом визначення мінімальної відстані між можливими станами сигналу d min. Проведено порівняння залежностей d min від кількості позицій модуляції М для типів модуляції QAM і PSK.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.3-01

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА376704 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського