РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000367523<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Ткаченко С. О. 
Підвищення якості зварних вузлів вагонобудування із різнорідних сталей за рахунок вдосконалення технології зварювання плавленням : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.03.06 / С. О. Ткаченко; Нац. ун-т кораблебудування ім. адмірала Макарова. - Миколаїв, 2010. - 21 c. - укp.

Проаналізовано вплив різних методів зварювання з застосуванням різноманітних зварювальних матеріалів. Визначено механічні характеристики, фазоструктурний склад, розподіл мікротвердості, пластичність, стійкість до корозії та розколин, рівень утворення залишкових напружень і деформацій під час зварювання базовою технологією, яка існує на підприємстві, технологією СМТ і методу аргонодугової обробки. Досліджено вплив термічного циклу зварювання на зварне з'єднання із різнорідних сталей, яке з'єднує обшивку кузова з елементами каркаса кузова. Визначено технологічні методи, які усувають або зменшують вплив негативних чинників на якість зварного з'єднання в цілому. Встановлено, що досягнення оптимальної якості зварного з'єднання 10Х13Г18Д+09Г2С можливе у разі застосування методу СМТ в сполученні зі спроектованими установками для автоматичного зварювання. Знайдено оптимальні зварювальні матеріали, підібрані зварювальні режими, захисні середовища та методи, які дозволяють застосовувати їх за умов виробництва. Найбільш дешевим і технологічним процесом є метод СМТ з режимами зварювання І=106А; U д=15,9В; V св=38,2м/ч; g св=1 105Дж/см. Для таких режимів підібрано оптимальний кут нахилу зварювального пальника а=25 ° у разі зварювання напусткового зварного з'єднання Н1. Доведено, що доцільне використання в комплексі процесу СМТ з кутом нахилу зварювального пальника, рівного 25 °.


Індекс рубрикатора НБУВ: О245.1-060.15

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА376996 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського