РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000367959<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Махінов В. М. 
Становлення мовної особистості в історії розвитку європейського соціокультурного освітнього простору : монографія / В. М. Махінов; МОНМС України, Нац. пед. ун-т ім. М.П. Драгоманова. - К., 2012. - 427 c. - Бібліогр.: 1111 назв - укp.

Здійснено всебічний психолого-педагогічний аналіз поняття мовної особистості в історії розвитку європейського соціокультурного освітнього простору в період другої половини XIX - початку XX ст. Розглянуто співвідношення природних і соціокультурних детермінант її формування, об'єктивні та суб'єктивні чинники, що зумовлюють становлення цього процесу в Україні. Висвітлено роль і місце педагогічної науки та мовознавства як основних детермінант в діалектиці формування мовної особистості. Визначено соціокультурні й етнопедагогічні особливості формування мовної особистості, проаналізовано характерні риси цього процесу в західній і вітчизняній соціокультурних традиціях. На основі принципів, актуальність яких умотивована дидактичними характеристиками навчання та функціями мови побудовано модель процесу формування мовної особистості та її соціокультурної компетенції.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч34(4) + Ш1 г(4)5

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА754302 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського