РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000368723<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Зіборов К. А. 
Механізм подачі шихти при брикетуванні на вальцьових пресах / К. А. Зіборов, Г. К. Ванжа, К. В. Максименко, О. І. Прокопенко // Наук. вісн. Нац. гірн. ун-ту. - 2012. - № 1. - С. 74-78. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Зазначено, що основним агрегатом технологічного устаткування для виробництва брикетів є вальцьовий прес, робоча поверхня якого виконується у вигляді змінних бандажів, у зв'язку з незначним їх терміном служби в порівнянні з останніми деталями. На поверхні бандажі мають формуючі елементи у вигляді лінзовидних чарунок. Мета роботи - збільшення продуктивності вальцьових пресів для брикетування відходів гірничо-металургійного комплексу України. У результаті досліджено процес брикетування дрібнофракційних відходів гірничо-металургійної промисловості на Вільногірському гірничо-металургійному комбінаті. Розглянуто основні чинники, які впливають на працездатність вальцьових пресів, а також на якість одержуваної продукції. На підставі досліджень установлено, що одним із основних недоліків роботи вальцьових пресів є існуюча нерівномірна подача шихти в зону пресування з завантажувального бункера. Цей недолік призводить до нерівномірного зносу по ширині бандажів та є однією з головних причин браку під час виробництва брикетів. Розроблено новий механізм подачі шихти, який дозволяє управляти рівнем шихти в зоні пресування, а також вирівняти потік шихти, що подається, по ширині бандажів і забезпечити заповнення шихтою всієї порожнини кожної чарунки рівномірно. У разі ущільнення шихти перед подачею на вальці зменшується поверхня її контакту з бандажами. У цьому випадку зменшується нерівномірний знос чарунок і збільшується працездатність вальцьових пресів.


Індекс рубрикатора НБУВ: И418 + К301.31

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16377 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського