РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000368733<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Пістунов І. М. 
Один із методів диверсифікації тимчасово вільного капіталу підприємств / І. М. Пістунов, А. І. Ткачова // Наук. вісн. Нац. гірн. ун-ту. - 2012. - № 1. - С. 127-131. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Мета роботи - визначення доцільності вкладання тимчасово вільних коштів підприємства в короткострокові інвестиційні проекти, а саме: гра на валютній біржі такими коштами; виявлення найбільш прибуткових м'яких дійсних валют відносно однієї з твердих валют - долара США; розробка економіко-математичної моделі оптимізації валютного портфелю. Початкові дані вартостей валют відносно гривні за інформаційно забезпечений період піддано детальному аналізу на предмет відповідності критеріям для подальших розрахунків. За допомогою економіко-математичної моделі знайдено дохідності кожного виду валют і дохідність найбільш прибуткового портфеля валют, завдяки якому його власник - інвестор одержуватиме максимальний прибуток. Для розрахунку портфеля використано розроблену ризиково-дохідну модель. За результатами розрахунків визначено найбільш і найменш вигідні валюти та оптимальний портфель валют для гри на валютній біржі. Визначено склад оптимального (найбільш прибуткового) портфеля валют за розглянутий період часу. Дохідність оптимального портфелю дорівнює 0,0011 або 0,11 % у разі мінімальної ризикованості 8,2855. Найвигіднішими для інвестування за розглянутий період є латвійські лати: їх дохідність становить 0,0025 або 0,25 %. Зроблено висновок, що вкладання тимчасово вільних коштів підприємства в короткострокові інвестиційні проекти є доцільним, так як може приносити прибуток. Ризиково-дохідну модель можна застосовувати на практиці під час розрахунків складу оптимального портфелю валют та дохідності кожної валюти.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93-43

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16377 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського