РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000370729<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Степанов В. П. 
Організація відеоконференцій у навчальному процесі : монографія / В. П. Степанов, І. О. Борозенець, О. В. Гороховатський, О. О. Передрій, О. В. Сукачова, С. Г. Шило; ред.: В. С. Пономаренко; Харк. нац. екон. ун-т. - Х. : Вид. ХНЕУ, 2012. - 59 c. - Бібліогр.: с. 57 - укp.

У роботі над системами проведення мультимедійних відеоконференцій випробувані дві системи - DimDim і OpenMeetings в комбінації з системою дистанційного навчання Moodle. Для системи Moodle встановлено модуль, який дозволяє керувати віртуальними кімнатами відеоконференцій. Для створення такої кімнати можна запрошувати студентів, за цього кожен з них одержує поштою оголошення про те, що він є запрошеним у кімнату відеоконференції на певну дату у визначений викладачем час. Тестування впровадженої в ХНЕУ системи проведено із використанням проектора, двох портативних комп'ютерів і чотирьох настільних, облаштованих веб-камерами. Однією з вагоміших рис системи OpenMeetings є зручність модерування студентів викладачем. Система трансляцій дозволяє відображати в режимі он-лайн різноманітне відео, вказаний викладачем файл або презентацію (підтримується більшість офісних форматів). Розвиток мультимедійних технологій доводить, що можна значно покращити якість зображення. Розглянута система відеоконференцій може бути одним із суттєвих елементів, що забезпечує високий рівень дистанційного навчання, а у випадку використання її сумісно із іншими СДН, таких як Moodle, надає сенс проведення вебінарів, он-лайн-семінарів і віртуальних занять. Важливою складовою використання відеоконференцій є деяка психологічна підготовка викладача, необхідність якої обумовлена особливостями технології передачі даних, географічними відстанями.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч481.215.71 + Ч30 в2:З97

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА754239 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського