РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000372223<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Ужевська С. П. 
Мікроміцети як об'єкти живлення кліщів тарcонемід (Tarsonemidae, Heterostigmata) / С. П. Ужевська, О. С. Багаєва, В. О. Іваниця // Мікробіологія і біотехнологія. - 2012. - № 1. - С. 85-93. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Вивчено використання міцелію 17 видів мікроміцетів в їжу кліщами видів T. confusus Coor., 1941, T. myceliophagus Hussey, 1963, T. pennisetus Wainst., 1979. Показано, що Trichoderma viridae, Fusarium moniliforme, Alternaria alternata, Cladosporium resinae, Penicillium funiculosum є преферентними об'єктами живлення для цих кліщів. Міцелій мікроміцетів Aspergillus terreus, Aureobasidium pullulans та Chaetomium globosum не використовується для живлення кліщами T. confusus, T. myceliophagus і T. pennisetus. Безпосереднього живлення кліщів тарсонемід T. confusus, T. myceliophagus і T. рennisetus міцелієм гливи та печериць не зареєстровано. Зроблено висновок, що знаходження тарсонемід на шапинкових грибах у грибівних господарствах пов'язано з їх живленням міцелієм мікроміцетів, які виростають на субстраті у разі його забруднення та недотримання технологічних параметрів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е621.151.25*832 + П468.92

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25976 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського