Висвітлено проблему створення професійного іміджу майбутніх фахівців засобами інтерактивного навчання. Запропоновано оригінальну форму позааудиторної роботи із студентами - імідж-студію. З'ясовано, що результатом роботи студії є позитивна зміна візуальних, психологічних і професійних компонентів іміджу майбутнього фахівця. Проаналізовно дослідження українських і зарубіжних вчених, які досліджували окремі аспекти проблеми формування іміджу особистості.
Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"