Розглянуто форми підготовки майбутніх соціальних педагогів до роботи в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку як специфічному соціально-педагогічному середовищі. Підкреслено провідну роль Школи вожатого дитячого оздоровчого табору в удосконаленні якості процесу цієї підготовки. Проаналізовано результати анкетування, проведеного серед студентів II курсу спеціальності "Соціальна педагогіка".
Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"