РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000382058<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Сенюта Л. М. 
Епідеміологічна ситуація на Прикарпатті із захворюванням на кір / Л. М. Сенюта, М. А. Бойко, Є. Д. Чурпіта // Прикарпат. вісн. НТШ. Сер. Пульс. - 2010. - № 4. - С. 94-99. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Зазначено, що в довакцинальний період кір вважали найбільш небезпечним захворюванням дитячого віку, називаючи його "дитячою чумою". На початку XXI ст. у світі щороку реєструвалося понад 40 млн випадків кору, від якого помирало близько 1 млн дітей. Кір - керована інфекція, з підйомами захворюваності кожні 4 - 5 років. Наступний пік захворюваності слід очікувати у 2010 р. Найменш захищеною в попередню епідемію кору 2005 - 2006 рр. виявилася вікова група від 18 до 38 років, у якій захворювання спостерігалося частіше, протікало тяжче, призводило до розвитку особливо тяжких ускладнень і смерті. Тому для запобігання різкому зростанню епідемії кору у регіоні слід вакцинувати проти кору дітей, які на даний час без вагомої причини залишаються не щепленими, і дорослих, особливо у віці до 42 років, звернути увагу на якість харчування дітей у дитячих закладах і провести освітню роботу з батьками. У випадках реєстрації кору за клінічними ознаками слід особливо звернути увагу на лабораторне підтвердження клінічного випадку.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р194.25-2(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73616 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського