Кобинець А. В. Мовні уроки "Щоб не забулась рідна мова, мандруємо в країну слова" на сторінках обласної газети "Запорізька правда" / А. В. Кобинець // Філол. трактати. - 2012. - 4, № 3. - С. 109-112. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.Показано досвід обласної газети, спрямований на виховання в її читачів мовної культури. "Запорізька правда" не лише пропагує українську мову, а й досліджує історію слів, вміщуючи на своїх шпальтах наукові тематичні добірки, орієнтовані на школярів, студентів та читачів, яким не байдуже "мовне питання". Індекс рубрикатора НБУВ: Ч612.11 + Ч612.4(4УКР-4ЗАП)711.3 + Ш141.14-73
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж100384 Пошук видання у каталогах НБУВ Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|