РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000383369<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Гайструк Н. А. 
Сучасні аспекти діагностики та терапії дистресу плода і ранніх судинних порушень у вагітних / Н. А. Гайструк, О. О. Мазченко, М. В. Надєждін // Здоровье женщины. - 2012. - № 8. - С. 98-101. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Зазначено, що гомоцистеїн, будучи замінною амінокислотою, відіграє суттєву роль у підтримці адекватних гемодинамічних процесів в єдиній системі мати - плацента - плід, метаболізмі амінокислот і вітамінів. Предиктором розвитку цілої низки акушерських ускладнень і внутрішньоутробних вад є гіпергомоцистеїнемія. Розкриття закономірностей біохімічних перетворень гомоцистеїну в процесі його метаболізму, а також факторів, що безпосередньо впливають на нього, залишаються актуальними, оскільки надають можливість висвітлити особливості аспектів етіології та патогенезу дистресу плода, хронічної плацентарної недостатності, невиношування, синдрому затримки внутрішньоутробного розвитку плода, звичних викиднів, відшарування плаценти, пізніх гестозів, зокрема, гіпертензивних розладів у вигляді прееклампсії та еклампсії. Що в свою чергу відкриває нові можливості попередження та перспективи впровадження патогенетичної терапії судинних порушень під час вагітності, ефективно впливає на відсоток перинатальних ускладнень, показники захворюваності під час вагітності та пологів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського