![](/irbis_nbuv/images/db_navy.gif) Книжкові видання та компакт-диски ![](/irbis_nbuv/images/db_navy.gif) Журнали та продовжувані видання ![](/irbis_nbuv/images/db_navy.gif) Автореферати дисертацій ![](/irbis_nbuv/images/db_navy.gif) Реферативна база даних ![](/irbis_nbuv/images/db_navy.gif) Наукова періодика України ![](/irbis_nbuv/images/db_navy.gif) Тематичний навігатор ![](/irbis_nbuv/images/db_navy.gif) Авторитетний файл імен осіб
|
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000383506<.>) |
Загальна кількість знайдених документів : 1
|
Міщенко О. Я. Фармакоепідеміологічне дослідження споживання бета-адреноблокаторів в Україні / О. Я. Міщенко, В. Ю. Адонкіна, І. В. Чинуш // Запорож. мед. журн. - 2012. - № 6. - С. 17-20. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.Приведены результаты исследования объема потребления <$E beta>-адреноблокаторов по трем показателям: количеству реализованных упаковок, денежному эквиваленту и количеству потребленных среднесуточных доз (DDDs/1000/d). По количеству реализованных упаковок потребление <$E beta>-адреноблокаторов незначительно менялось в течение 2008 - 2010 годов. По показателю DDDs/1000/d доля объема потребления <$E beta>-адреноблокаторов в общем объеме потребления АГП первой линии в Украине составляет более 16 % и сопоставима с таковой в странах Европы. В последние годы наблюдается повышение потребления наиболее безопасных селективных <$E beta sub 1>-адренорецепторов по сравнению с неселективными. Однако потребление "новых" препаратов с выраженными вазодилатирующими свойствами (небиволола и карведилола) остается низким. Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР)26 + Р11(4)26
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж16789 Пошук видання у каталогах НБУВ
Повний текст Наукова періодика України Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|
|
|