РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000385035<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Пархоменко О. М. 
Перебіг захворювання у хворих із гострим коронарним синдромом із елевацією сегмента ST та збереженою фракцією викиду лівого шлуночка / О. М. Пархоменко, О. С. Гур'єва, Ю. В. Корнацький, С. М. Кожухов, Я. М. Лутай, О. І. Іркін // Укр. мед. часоп. - 2012. - № 3. - С. 118-123. - Бібліогр.: с. 122-123. - укp.

З метою вивчення особливостей перебігу гострого інфаркту міокарда (ГІМ) у хворих зі збереженою систолічною функцією лівого шлуночка (ЛШ) проведено ретроспективне дослідження за участю 528 хворих на ГІМ зі стійкою елевацією сегмента ST на електрокардіограмі з фракцією викиду (ФВ) ЛШ >> 40 % (середній вік 55 років, час від розвитку симптомів ГІМ до госпіталізації 4,76 год). Пацієнтів розподілено на 2 групи: 1-ша група (n = 158) - хворі з ФВ >> 40 % та з ознаками гострої серцевої недостатності (ГСН) (Killip II - III) на 1-шу добу захворювання; 2-га група (n = 370) - хворі з ФВ >> 40 % та без проявів ГСН. У хворих 1-ї групи частіше виявляли передню локалізацію ушкодження і більшу масу некрозу міокарда. У цій групі частіше відмічали раннє постінфарктне ремоделювання із формуванням рестриктивного типу гемодинаміки, розвиток аневризми ЛШ і значно частіше реєстрували шлуночкові порушення ритму та сповільнення AV-провідності (p << 0,05). Наявність симптомів ГСН на 1-шу добу ГІМ у хворих 1-ї групи пов'язане із високим ризиком повторного ГІМ і смерті від серцево-судинних причин, із найбільш несприятливим прогнозом за тривалої (>> 2 діб) реєстрації симптомів ГСН у порівнянні із хворими без ГСН. За даними дослідження, виявлено також достовірний негативний вплив госпітальних пневмоній на тривалість ГІМ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.14-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15767 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського