Пуйда Р. Б. Виховання української молоді у національному дусі в молодіжних товариствах Галичини (кінець XIX століття) / Р. Б. Пуйда, Я. І. Мандрик // Прикарпат. вісн. НТШ. Сер. Думка. - 2009. - № 3. - С. 157-162. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.Розглянуто питання, пов'язані з вихованням української молоді Галичини. Виникнення українських молодіжних товариств проходило за умов австро-угорського та польського панування і датується кінцем XIX ст. Молодіжні товариства стали складовою частиною процесу національно-культурного відродження та національно-визвольної боротьби за державну самостійність України. Поставлена проблема набуває особливої актуальності сьогодні, у час складних соціально-економічних і політичних катаклізмів. Національне виховання повинно відбуватись через народну школу, рідне слово, рідну історію та культуру. Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР331)5-7 + Ф75(4УКР331)02
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж73616 Пошук видання у каталогах НБУВ Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|