Мурашкевич О. А. "Школа неформальних лідерів" як форма профілактики вживання психоактивних речовин підлітками / О. А. Мурашкевич // Вісн. Луган. нац. ун-ту ім. Т. Шевченка. Пед. науки. - 2012. - № 16. - С. 98-105. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.Проаналізовано "Школу неформальних лідерів" як форму профілактики вживання психоактивних речовин підлітками, яка є серією зустрічей зі старшокласниками, спрямованих на профілактику вживання психоактивних речовин та підготовку волонтерів до превентивної роботи в межах стратегії "рівний - рівному". Вона поєднує інтерактивні заняття, відвідування соціальних закладів, зустрічі зі спеціалістами, розробку проектів. Описано умови ефективності та результати її впровадження. Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.354.51
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж69372 Пошук видання у каталогах НБУВ Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|