Гук О. Фізичне виховання дівчат у загальноосвітніх навчальних закладах Західної Волині у 1921 - 1939 рр. / О. Гук // Слобожан. наук.-спорт. вісн. - 2012. - № 5, ч. 2. - С. 149-152. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.Висвітлено історичні аспекти розвитку фізичної культури дівчат у загальноосвітніх закладах Західної Волині у міжвоєнний період, що є передумовою створення нової системи фізичного виховання. Доведено, що система фізичного виховання учнів, а зокрема дівчат, функціонувала у двох основних напрямках - у межах загальноосвітніх шкіл та в позашкільному часі. Показано участь дівчат у спортивних секціях та гуртках та висвітлено роль громадських освітньо-спортивних товариств Волині у розвитку фізичного виховання дівчат шкільного віку на основі наукових джерел, архівних даних, програм українських журналів. Індекс рубрикатора НБУВ: Ч513(4УКР-4ВОЛ)61/62
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж70281 Пошук видання у каталогах НБУВ
Повний текст Наукова періодика України
![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|