РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000386480<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Литвин В. М. 
Історія України (з найдавніших часів до початку ХХ століття) : навч. посіб. для студ. гуманіт. ф-тів вищ. навч. закл. / В. М. Литвин, В. Ф. Колесник, С. П. Юренко, О. Г. Сокирко, І. М. Заболотна; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - К., 2012. - 671 c. - Бібліогр.: с. 642-644 - укp.

З урахуванням сучасних досягнень історичної науки висвітлено історію України з найдавніших часів до початку XX ст. Увагу приділено становленню племінних слов'янських князівств і союзів племен - складних вождівств у добу раннього Середньовіччя (V - X ст.), на основі яких у IX ст. сформувалась держава східних слов'ян - Русь. Надано відомості про українські землі у складі Великого Князівства Литовського та Королівства Польського, проаналізовано суспільно-політичні процеси, що проходили на цій території. Охарактеризовано козацьку революцію середини XVII ст., визначено її передумови та проблеми. Простежено політичний і соціально-економічний розвиток козацької держави (до середини XVIII cт.) та українських земель у складі Російської та Австрійської імперії (наприкінці XVIII - XIX ст.). Проаналізовано суспільно-політичне життя в Україні в добу українського національного відродження.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР) я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА766376 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського