Савушкіна О. В. Сприйняття творів живопису дітьми дошкільного віку / О. В. Савушкіна // Вісн. Луган. нац. ун-ту ім. Т. Шевченка. Пед. науки. - 2012. - № 22, ч. 7. - С. 43-49. - Бібліогр.: 22 назв. - укp.Розкрито сприйняття творів живопису дітьми-дошкільнятами. Наголошено на тому, щоб навчити дітей розуміти та любити твори мистецтва, треба навчити їх читати твір, бачити не тільки зображення, але й заглядати глибше. Проаналізовано власне твір живопису та сприйняття даного твору дітьми 5 - 7-го віку. Індекс рубрикатора НБУВ: Ч411.355.22 + Ю984.542
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж69372 Пошук видання у каталогах НБУВ
![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|