РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000394094<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Тараєвський О. С. 
Аспекти моніторингу працездатності кільцевих зварних з'єднань труб із корозійними дефектами / О. С. Тараєвський // Розвідка та розробка нафт. і газ. родовищ. - 2012. - № 4. - С. 189-197. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Зазначено, що більшість газопроводів експлуатуються протягом тривалого часу, і досить багато з них відпрацювали свій амортизаційний термін. Щоб достовірно оцінити працездатність трубопроводів необхідно комплексний підхід, однією з найважливіших складових якого буде визначення впливу навколишнього середовища і концентраторів напружень у разі руйнувань газопроводів, особливо в областях, що містять різні недоліки і в зварних з'єднаннях (33), на частку яких припадає 50 - 60 % всіх відмов трубопроводів, які були виявлені протягом 30 років. Особливо це стосується кільцевих зварних швів, які після зварювання, як правило, не піддаються додатковій обробці з метою зменшення залишкових напружень. Із зазначених вище, цінну інформацію про корозійну витривалість зварних з'єднань магістральних газопроводів можна одержати шляхом побудови діаграм втоми, з урахуванням робочих параметрів і впливу агресивного навколишнього середовища, а наявні дані, пов'язані з корозійної втоми газопроводів зварних з'єднань досить обмежені. Одержані дані про корозійну втому у обводненому середовищі, на поверхні концентраторів напруги в різних областях зварного шва, дозволять під час проектування газопроводів, використовувати безпомилкові вихідні дані, які необхідні для прогнозування терміну служби газопроводу.


Індекс рубрикатора НБУВ: О76-083.05

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23665 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського