РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000398090<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Селін Ю. М. 
Використання методології передбачення для супроводу процесу нормотворення електронним парламентом / Ю. М. Селін // Наук. вісті НТУУ "КПІ". - 2012. - № 6. - С. 54-60. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Міжнародна неприбуткова організація "Електронний парламент" пропагує ідею загального світового парламенту - як поєднання парламентарів з різних країн у єдиний форум, проведення єдиних світових слухань та задання єдиного вектора розвитку і законодавчої діяльності для багатьох країн світу, уніфікації законодавств (розроблення "типового" законодавства). Нині проект є прообразом створення неформального парламенту світу по одній-двох країнах-представниках на кожному континенті. На рівні окремих країн "Електронний парламент" передбачає впровадження електронного документообігу, інформаційне забезпечення діяльності парламенту, а також представлення результатів його діяльності для виборців через портали й інші джерела. Однак аналітична підтримка "вхідних" і "внутрішніх" процесів парламентів не забезпечується. На сьогодні дослідження стану релевантних світових розробок не виявили наявних та впроваджених рішень стосовно автоматизованої аналітичної підтримки діяльності парламентів (окремих парламентаріїв та законодавчих органів у цілому). Показано необхідність застосування методології передбачення у процесі нормотворення під час діяльності електронного парламенту. Запропоновано використання інформаційної платформи сценарного аналізу як базового інструментарію технологічного передбачення. Сформульовано вимоги до системи інформаційно-аналітичного супроводу роботи електронного парламенту.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф022.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16492 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського