РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000398131<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Леженко Г. О. 
Досвід застосування цефіксиму у лікуванні інфекцій сечової системи у дітей / Г. О. Леженко, О. Є. Пашкова, О. І. Рудова, Є. І. Рубанова // Соврем. педиатрия. - 2013. - № 4. - С. 152-156. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Оцінено клінічну та бактеріологічну ефективність цефіксиму (Цефікс) у лікуванні інфекцій сечової системи у дітей. У дослідження було включено 70 дітей з інфекціями сечової системи в активній стадії запального процесу: 22 хворих з гострим циститом, 28 - з гострим пієлонефритом, 20 - з загостренням хронічного пієлонефриту. У всіх хворих діагноз був підтверджений даними анамнезу, клініко-лабораторного, рентгенологічного, мікробіологічного обстеження та ультразвукового дослідження органів сечовивідної системи. У комплексній терапії усім дітям застосовано цефіксим в дозі 8 мг/кг один раз або 4 мг/кг двічі на добу. Тривалість курсу лікування становила при циститі 5 діб, за пієлонефриту - 10 - 14 діб. На тлі лікування цефіксимом у всіх пацієнтів, хворих на цистит і гострий пієлонефрит, та у 19-ти (95,0 %) хворих на хронічний пієлонефрит було виявлено позитивну динаміку. Вже на 2 - 3-ю добу від початку лікування температура тіла знизилася до нормальної, зникли болі у поперековій ділянці, покращився апетит, зникали дизурічні явища; на 7 - 8 добу лікування у всіх хворих спостережено стерилізацію сечі, а на 8 - 10-й день лікування - повну нормалізацію клінічного аналізу крові і сечового синдрому. Цефікс добре переносився пацієнтами. Зазначено, що застосування цефіксиму (Цефікс) як засобу антибактеріальної терапії за циститу та неускладненого перебігу пієлонефриту у дітей є етіологічно обгрунтованим, високоефективним та безпечним.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.696.016-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24603 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського