РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000399616<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Паламарчук Ю. П. 
Ефективність нового методу лікування новонароджених із вродженим дефектом передньої черевної стінки шляхом її багатовекторної тракції / Ю. П. Паламарчук, В. В. Погорілий, В. Б. Гончарук, А. В. Крамаренко // Хірургія дит. віку. - 2013. - № 1. - С. 37-42. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Мета роботи - покращання результатів лікування новонароджених дітей із вісцеро-абдомінальною диспропорцією (ВАД) на тлі гастрошизису та омфалоцеле шляхом розробки нового способу та методу оперативного лікування. Принципова особливість наукового пошуку при виконанні цієї роботи - поєднання експерименту та клінічної частини. Експериментальну частину з використанням гістологічного дослідження усіх шарів передньої черевної стінки (ПЧС) виконано на 50 білих щурах, яких розподілено на 4 основні та 1 контрольну групи з моделюванням дефекту ПЧС та застосуванням способу поступового багатовекторного розтягнення черевної стінки. Проаналізовано 57 клінічних випадків пацієнтів із вродженою хірургічною патологією (гастрошизис, омфалоцеле), яка супроводжувалася ВАД. Оперативне втручання виконували лише після адекватної передопераційної підготовки та стабілізації основних показників гомеостазу новонародженого. Висновки: у хворих з вродженою вадою ПЧС (гастрошизис та омфалоцеле), які одержали комплекс розроблених у клініці діагностичних, лікувальних та реабілітаційних заходів, виявлено зниження кількості ускладнень: у дітей з гастрошизисом з 67,6 до 8,8 % (<$Eroman p~<<~0,05>), з омфалоцеле - з 32,3 до 2,9 % (<$Eroman p~<<~0,05>). Лікування новонароджених розробленим способом корекції ВАД у дітей з гастрошизисом та омфалоцеле надало змогу знизити летальність у клініці з 83,3 до 7,7 % (<$Eroman p~<<~0,05>).


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.457.463.050-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24339 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського