РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000400408<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Рябініна Л. М. 
Сучасні гроші та грошовий оборот як фактори монетарної політики : автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.08 / Л. М. Рябініна; Одес. держ. екон. ун-т. - О., 2011. - 33 с. - укp.

Розкрито сутність грошового обороту, його відмінності від грошової маси, функції та принципи організації. Проаналізовано інфляційні процеси в Україні та проблеми, які заважають введенню таргетування інфляції. Досліджено сутність ліквідності банку та банківської системи як їх спроможності повертати вкладникам будь-які вклади (поточні чи строкові) готівкою за їх першою вимогою. Проведено кореляційно-регресійний аналіз показників ліквідності банків і банківської системи та факторів, які впливають на їх рівень. Показано, що однією з причин виникнення проблем у ліквідності банківської системи є перевищення обсягів довгострокових позичок над обсягами короткострокових вкладів. Доведено, що грошово-кредитна політика та грошово-кредитне регулювання взаємопов'язані, але є різними поняттями, які не можна ототожнювати. Разом з тим, єдність дій Національного банку України та уряду в справі досягнення та підтримки сталості національних грошей та цін є необхідною умовою вирішення даної проблеми. Показано, що узгодженість дій уряду та Національного банку України в справі системного реформування економіки, завдяки переходу до інноваційно-інвестиційної моделі державно-приватного партнерства, дозволить модернізувати економіку, а завдяки переходу до інфляційного таргетування - досягнути сталості національних грошей за низької інфляції на рівні 4 %.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.70 + У9(4УКР)262.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА386528 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського