РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000400690<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Скрипник О. М. 
"Велика хімія" в УРСР (1958 - 1988 рр.): соціоісторичний аспект : монографія / О. М. Скрипник; Уман. держ. пед. ун-т ім. П. Тичини. - Умань : Жовтий О. О., 2013. - 205 c. - Бібліогр.: с. 161-199 - укp.

Досліджено реалізацію курсу на розбудову "великої хімії" в Українській PCP у 1958 - 1988-х рр. Комплексно розглянуто хімізацію народного господарства УРСР та її наслідків. Об'єктивно проаналізовано урядову політику у цій сфері. Виявлено як позитивні, так і негативні моменти. Особливу увагу приділено розкриттю таких питань: специфіка хімічного виробництва УРСР, спроби модернізації хімічної індустрії та розбудова виробничих потужностей "великої хімії", особливості застосування мінеральних добрив та іншої хімічної продукції в сільському господарстві Української PCP. Показано динаміку змін в основних засобах виробництва протягом означеного хронологічного періоду. Розкрито вплив хімізації на подолання кризи сільського господарства в 1960 - 1980-ті рр. Зазначено, що проголошений радянським керівництвом курс на всебічну хімізацію народного господарства мав неоднозначні наслідки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л10 г(4УКР) + У03(4УКР)63 + Т3(4УКР)63-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА773120 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського