РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000400714<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Калетнік Г. М. 
Міжнародна торгівля сільськогосподарською продукцією : навч. посіб. для студ. екон. напрямів підготов., які навчаються за фах. прогр. та спрямуваннями "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності. Митна справа", "Інформаційні системи управління та технології в митних органах", "Екологічна експертиза", "Технічні засоби контролю в митних органах", "Контроль в митних органах", "Організація митного контролю в тваринництві", "Міжнародна економіка" / Г. М. Калетнік, А. Г. Мазур, О. В. Мороз, С. Я. Ковальчук, В. М. Бандура; Вінниц. нац. аграр. ун-т. - Вінниця, 2013. - 395 c. - укp.

Розкрито суть, структуру та значення міжнародної торгівлі, подано розгорнуту характеристику її сучасних концепцій. На основі оцінки норм і правил, цілей і задач СОТ визначено макроекономічні інтереси інтеграції України в світову торговельну систему. Визначено умови доступу до міжнародного ринку сільськогосподарської продукції. Викладено деталізовану характеристику економіко-правових механізмів регулювання міжнародної торгівлі сільськогосподарською продукцією, оцінено дію цих механізмів у міжнародній торгівлі та національній економіці. На основі аналізу нормативно-правової бази СОТ відображено значення експортних субсидій у міжнародній торгівлі. Означено інституційний базис міжнародної торгівлі, шляхи адаптації аграрного сектору економіки до правил міднародної торгівлі. Надано всебічну характеристику внутрішньої підтримки національного товаровиробника сільськогосподарської продукції. Розглянуто тенденції розвитку міжнародного ринку екологічно чистої продукції та продовольства, можливості створення сектору екологічного землеробства в Україні. Досліджено прояв екологічного фактора в експортно-імпортних операціях. Обгрунтовано направлення аграрної спеціалізації України в міжнародній торгівлі, яке пов'язано з виробництвом екологічно-чистої продукції. Увагу приділено Урядовому регулюванню міжнародної торгівлі, охарактеризовано досвід країн з транзитивною економікою, які приєднались до СОТ у попередні роки. Сформульовано геополітичні вектори інтеграційних процесів України в міжнародний торговельно-економічний простір.


Індекс рубрикатора НБУВ: У584.358 я73 + У9(4УКР)843.58 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА773204 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського