РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000401555<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Третяк А. М. 
Землеустрій в Україні: теорія, методологія : монографія / А. М. Третяк. - К. : Грінь Д. С., 2013. - 648 c. - Бібліогр.: с. 596-610 - укp.

Вперше викладено теорію землеустрою за умов нових земельних відносин. Висвітлено походження поняття землеустрою, еволюцію сутності землеустрою, землеустрій як основоположний механізм управління земельними ресурсами на сучасному етапі розвитку економіки. Охарактеризовано земельний устрій України, розкрито поняття землеволодіння та землекористування, форми землекористування та організації території, елементи землевпорядної організації території. Досліджено землеустрій як самостійну галузь наукового знання, наведено теорії землеустрою, його сучасне розуміння, види та форми. Увагу приділено прогнозуванню раціонального використання та охорони земель, територіальному плануванню землекористування, особливостям територіального та внутрішньогосподарського землеустрою та зокремленого землевпорядкування. Розглянуто поняття і складові частини системи землеустрою, Інституціональне забезпечення землеустрою, питання прогнозування, територіального планування, організації та державного регулювання (адміністрування) у сфері землеустрою. Обгрунтовано зміст управління діяльністю у сфері землеустрою, прогнозування, планування та організацію землекористування на державному, регіональному та місцевому рівнях, трансакційні витрати земельно-процесуальних правовідносин у сфері землеустрою, землеустрій як сукупність соціально-економічних і екологічних заходів та організаційно-правових дій з планування та організації використання і охорони земель.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)124.1 + У9(4УКР)0-511.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА774746 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського