РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000402041<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Байбаков В. М. 
Удосконалення хірургічної тактики лікування водянки яєчка в дітей / В. М. Байбаков // Хірургія України. - 2013. - № 4. - С. 97-101. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Мета роботи - дослідити клініко-морфологічні зміни дренажних систем яєчка при його водянці та вдосконалити хірургічну корекцію цієї патології. Матеріалом для проведення досліджень на першому (морфологічному) етапі слугував 71 препарат яєчка і над'яєчка, одержаний під час некропсії чоловіків зрілого віку (22 - 35 років), 22 препарати оболонок яєчка його водянці, одержаних прижиттєво як післяопераційний матеріал (водянка яєчка) та 17 біоптатів яєчка безплідних чоловіків, в анамнезі яких було перенесене оперативне втручання з приводу водянки яєчка у дитячому віці. На другому (клінічному) етапі дослідження обстежено 46 хлопчиків, які у період з 2009 до 2013 рр. перебували на лікуванні у хірургічному відділенні дитячої міської клінічної лікарні N 3 ім. проф. М. Ф. Руднєва м. Дніпропетровська з приводу гідроцеле. 75,2 % дітей були віком до 7 років. Висновки: клініко-морфологічні зміни дренажних систем яєчка його водянці, які полягають у розвитку повнокров'я кровоносних судин, переважно вен, склеротичних змінах у стромі сім'яного канатика, деформації ductus deferens, виникають після перенесеної операції з традиційною мобілізацією вагінального паростка очеревини на всій довжині сім'яного канатика і свідчать про недосконалість сучасних методів корекції хірургічних захворювань яєчка. Віддалені результати корекції водянки яєчка підтвердили високу ефективність запропонованого способу обробки вагінального паростка очеревини.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.696.610.42-59

Шифр НБУВ: Ж24001 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського