Безпека людини у сучасних умовах : матеріали IV Міжнар. наук.-метод. конф. НТУ "ХПІ" , 6 - 7 груд. 2012 р., Харків / упоряд.: В. В. Березуцький, Є. О. Лаптєва; Харк. облдержадмін., Обл. рада з питань безпеч. життєдіяльності населення, Фонд соц. страхування від нещас. випадків та проф. захворювань України у Харк. обл., Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т", Європ. асоц. з безпеки. - Х., 2012. - 335 c. - укp. - рус.Розглянуто проблеми безпеки життєдіяльності, шляхи їх вирішення та перспективи. Наведено загальні положення компетентнісного підходу в процесі навчання з безпеки життєдіяльності. Увагу приділено проблемам удосконалення викладання дисциплін з цивільної безпеки та охорони праці, а також тим, що стосуються небезпеки підприємств, сільського господарства, транспорту та навколишнього середовища. Надано відомості про сучасну техніку та обладнання для захисту природи та людини, інформаційні та експертні ситеми у вирішенні питань безпеки життєдіяльності. Показано особливості соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. Індекс рубрикатора НБУВ: Б1 я431(0) + Р12 я431(0) + Х991 я431(0)
Рубрики:
Шифр НБУВ: ВА774683 Пошук видання у каталогах НБУВ
![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|