РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000406567<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Шиян О. 
Упровадження інноваційної методики навчання підприємливості через підготовку вчителів у системі післядипломної педагогічної освіти / О. Шиян // Післядиплом. освіта в Україні. - 2006. - № 1. - С. 53-56. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Важливість дослідження процесів у післядипломній педагогічній освіті в Україні посилюється задекларованим на найвищому рівні євроінтеграційним зовнішньополітичним курсом нашої країни. Підприємницький підхід - це ефективний метод досягнення широкого спектра освітньої мети, метод інтерактивних форм навчання, який стимулює студента бути відкритим до нових ідей, працювати, відповідно до потреб сьогодення, якнайкраще адаптуватися до змін, засвоєння основних принципів підприємливості та проявів ділової активності. Інноваційна програма з ділової активності грунтується на досвіді фундації малого і середнього бізнесу при Даремському університеті (Велика Британія) та співпраці з учителями шкіл м. Львова та Жовківського району Львівської області успішно запроваджується з 1999 рр., в Україні за каскадною моделлю викладачів - наставників з Великої Британії. Д. Коттон і Н. Айдейл. Процес підготовки здійснювався у чотири етапи: вивчення досвіду впровадження підприємливості освіти в різних країнах світу; апробація курсу в школах регіону, підготовка викладачів-тренерів, підготовка викладачів-наставників. Найважливішим результатом цього проекту є можливість здійснювати як професійний розвиток учителів, так і підготовку молоді до життя.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч489.514(4УКР)78

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24944 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського