РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000406677<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Василькова О. 
Психобіографічний метод: сутність та можливості залучення сучасного вчителя до роботи з кризовими переживаннями / О. Василькова // Післядиплом. освіта в Україні. - 2010. - № 1. - С. 35-39. - Бібліогр.: 23 назв. - укp.

На теоретико-методологічному рівні обгрунтовано вибір психобіографічного методу (ПБМ) для роботи з кризовими переживаннями сучасного вчителя як перспективи для отримання, конкретизації, уточнення, систематизації й узагальнення психодіагностичної інформації, а також здобуття ефекту психологічного впливу, який дасть змогу педагогові ініціювати процес власного особистісного та професійного розвитку за рахунок рефлексивного аналізу свого минулого і теперішнього життя, а також проектування майбутнього. ПБМ визначено як комплексний метод психологічного дослідження, спрямований на визначення та аналіз бібліографічних подій людини, зокрема для роботи з кризовими переживаннями сучасного вчителя, оскільки реконструктивна, дослідницька, корекційна та проектувальна спрямованість ПБМ посилює можливості вчителя щодо самопізнання та реалізації свого "Я". За результатами апробації відзначено, що ПБМ має позитивний потенціал.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю9 с24 + Ю940.91 + Ю935.216

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24944 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського