Митяй З. Роль науково-дослідницької діяльності при підготовці майбутніх фахівців / З. Митяй // Рідна шк.. - 2006. - № 1. - С. 9-10. - укp.Розглянуто одну з актуальних проблем сьогодення - формування гуманістичної орієнтації особистості, в основі якої - прагнення до творчої самореалізації, духовно-інтелектуального самовдосконалення. Наголошено на важливості у процесі формування особистості діяльності пошуково-дослідницького характеру, що входить до системи проблемно-розвивального навчання. Висвітлено методи набування студентами навичок, які потрібні їм у житті: самостійності суджень, вміння концентруватися, постійно збільшувати власний запас знань, мати багатогранний погляд на проблеми, які виникають, вміти цілеспрямовано працювати. Індекс рубрикатора НБУВ: Ч481.268
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж22469 Пошук видання у каталогах НБУВ Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|