РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000407668<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Громадська В. 
Вибір методів виховання як ефективного засобу формування загальнолюдських цінностей / В. Громадська // Рідна шк.. - 2011. - № 1/2. - С. 61-63. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Висвітлено питання застосування найефективніших методів у вирішенні завдань виховання в учнів ціннісного ставлення до себе, сім'ї, національної культури, до Батьківщини в гімназії № 290 м. Київ. Охарактеризовано використання методу створення виховних ситуацій, методу авторитету, візуально-слухового методу, методу пошуку. Зосереджено увагу на методі прикладу, який дозволяє ознайомити дітей з історією своєї країни, її славетними героями, з їх самовідданою боротьбою за торжество правди. За приклад мужності, любові до Батьківщини взято життя та діяльність М. Кравчука - найвидатнішого українського математика ХХ ст., всесвітньовідомого вченого, громадського діяча, академіка Всеукраїнської академії наук, ім'я якого стоїть поряд з іменами Архімеда, Ньютона, Фарадея і впродовж тривалого часу рідко згадувалося в Україні. Наголошено, що окреслена система методів виховання не є стабільною: вона невпинно змінюється, розвивається, вдосконалюється через творчість педагогічного колективу, батьків і громадськості. Констатовано, що система методів виховання відображає потреби розгортання виховних функцій гімназії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.352

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22469 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського