РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000409350<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Наконечна С. І. 
Практичний досвід застосування тербінафіну в терапії мікроспорії гладенької шкіри з переважним ураженням пушкового волосся / С. І. Наконечна // Укр. журн. дерматології, венерології, косметології. - 2013. - № 4. - С. 98-103. - Бібліогр.: 27 назв. - укp.

Мета роботи - вивчити клінічну ефективність тербінафіну при мікроспорії гладенької шкіри з переважним ураженням пушкового волосся (ПВ) у дітей та дорослих. Під спостереженням перебували 55 хворих на мікроспорію гладенької шкіри віком від 3 до 47 років, з них 6 дорослих та 49 дітей. У 50 хворих виявлено ураження ПВ. Всім пацієнтам було призначено тербінафін залежно від маси тіла: при масі тіла менше ніж 20 кг - 62,5 мг (1/4 таблетки), від 20 до 40 кг - 125 мг (1/2 таблетки), з масою тіла більше ніж 40 кг - 250 мг (1 таблетка) 1 раз на добу. Тривалість прийому тербінафіну становила від 2 до 6 тижнів залежно від локалізації патологічного процесу. Системна терапія поєднувалася із зовнішнім лікуванням. В результаті лікування тербінафіном досягнуто клінічного та етіологічного одужання у всіх 55 хворих на мікроспорію гладенької шкіри з переважним ураженням ПВ. Тривалість прийому тербінафіну становила від 2 до 6 тижнів і залежала від локалізації патологічного процесу, що зумовлено різними розмірами та особливостями розташування ПВ на різних ділянках тіла. Спостережено добру переносимість препарату в дорослих та дітей без змін показників загальних і біохімічних аналізів крові, сечі після закінчення курсу терапії. Висновки: системний антимікотик тербінафін і ефективний і безпечний при мікроспорії гладенької шкіри з переважним ураженням ПВ у дітей та дорослих. Термін прийому тербінафіну залежав від локалізації патологічного процесу. Своєчасне призначення тербінафіну, навіть в разі поширеного характеру захворювання, надало змогу уникнути ураження ПВ і прискорити клінічне та мікологічне одужання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р601.121.2-52 + Р733.601.121.2-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23543 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського