РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000412246<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Павлюк С. О. 
Патогенетичне взаємовідношення вірусної і бактеріальної інфекцій нирок / С. О. Павлюк // Урологія. - 2006. - 10, № 1. - С. 35-40. - Бібліогр.: 39 назв. - укp.

Розглянуто питання ураження нирок вірусами та бактеріями. В 18,7 % хворих з клінікою госторого пієлонефриту за традиційного бактеріологічного дослідженні не виявлено зросту бактерій. Це дає можливість припустити ураження нирок L-формами бактерій, специфічною флорою, вірусами, грибками. Захворюваність дифтерією в нашій країні продовжує займати не останнє місце в структурі інфекційної патології: часто реєструють тяжкий перебіг, розвиток ускладнень, летальні випадки. Загальна летальність складає 5,8 %. У 100 % померлих внаслідок тяжкого перебігу дифтерії в сечі виявлено лейкоцитурію, протеінурію, підвищену концентрацію в крові залишкового азоту, сечовини, креатиніну. Відповідні зміни за лабораторного дослідження сечі серед 105-ти дорослих виявлено у 80-ти пацієнтів, а також серед 20-ти дітей - у 18-ти, які перенесли дифтерію.

Рассмотрены вопросы поражнения почек вирусами и бактериями. У 18,7 % больных с клиникой острого пиелонефрита при традиционном бактериологическом исследовании не является рост бактерий. Это дает возможность предполагать поражение почек L-формами бактерий, специфической флорой, вирусами, грибами. Заболеваемость дифтерией в нашей стране продолжает занимать не последнее место в структуре инфекционной патологии: часто регистрируются тяжелое течение, развитие осложнений, летальные исходы. Общая летальность составляет 5,8 %. У 100 % умерших вследствие тяжелого течения дифтерии в моче обнаружены лейкоцитурия, протеинурия, повышение концентрации в крови остаточного азота, мочевины, креатинина. Соответственно такие же изменения при лабораторном исследовании мочи среди 105-ти взрослых обнаружены у 80-ти пациентов, и среди 20-ти детей - у 18-ти, перенесших дифтерию.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р696.540.16

Шифр НБУВ: Ж15869 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського