РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000412252<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Возіанов С. О. 
Сучасний підхід до діагностики ниркової коліки та уретеролітіазу / С. О. Возіанов, М. В. Зеляк // Урологія. - 2006. - 10, № 2. - С. 62-68. - Бібліогр.: 66 назв. - укp.

Аналіз чисельних джерел демонструє, що діагностичний підхід до хворих на ниркову коліку, спричинену гострою обструкцією сечоводів був змінений завдяки запровадженню нових, неінвазивних радіологічних методик, таких як доплерівська ультрасонографія, спіральна комп'ютерна томографія (СКТ) і магнітно-резонансне зображення. Якщо у пацієнта в анамнезі раніше були атаки ниркової коліки і сечокам'яної хвороби, рекомендовано діагностичний підхід, що полягає у використанні оглядової урографії і УЗД, поєднаних із доплерівською ультрасографією. СКТ залишають для невирішених проблем. Магнітно-резонансне зображення - особливо обнадійливий метод дослідження у вагітних жінок.

Анализ значительного числа источников информации свидетельствует, о том что диагностический подход к больным с почечной коликой, возникшей на фоне обструкции мочеточника был изменен благодаря введению в действие новых, неинвазивных радиологических методик, таких как доплеровская ультрасонография, спиральная компьютерная томография (СКТ) и магнитно-резонансное изображение. Если у пациента в истории болезни ранее были атаки почечной колики и мочекаменная болезнь, рекомендовано проводить диагностический подход, в его использовании лежит смотровая урография и УЗИ, совмещенное с доплеровской ультрасонографией. СТК оставляют для нерешенных проблем. Магнитно-резонансное изображение - особенно надежный метод исследования у беременных женщин.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р696.026-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15869 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського