Чайка Б. Школа віддзеркалює наше бурхливе сьогодення і потребує духовного відродження / Б. Чайка, М. Войтович // Дир. шк., ліцею, гімназії. - 2010. - № 4. - С. 149-152. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.Висвітлено актуальну проблему реформування сучасної освіти та запровадження принципів демократизації та гуманізації. Розглянуто типи найголовніших реалізованих проблем в Тернопільській спеціалізованій школі № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов, яка запропонувала технологію роботи над розв'язанням науково-методичних проблем як невідкладних завдань для забезпечення ефективності навчально-виховного процесу. Визначено мету та завдання педагогічних читань "Формування духовного світу школярів у співдружності школи, сім'ї та громадськості на основі втілення у навчально-виховний процес гуманістичних ідей великого вітчизняного педагога В.О. Сухомлинського". Зроблено висновок про найголовнішу місію школи - формування порядної людини, яка вірить у власні сили, серце і душа якої наповнені любов'ю і добром, а також про потребу школи в духовному відродженні та належному рівні духовного виховання учнів. Індекс рубрикатора НБУВ: Ч424(4УКР)01 + Ч421.352
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж22620 Пошук видання у каталогах НБУВ Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|