Кошевич Ю. Адміністративна підтримка позаурочної роботи обдарованих учнів в ліцейній філії МАН / Ю. Кошевич // Дир. шк., ліцею, гімназії. - 2009. - № 5. - С. 36-43. - укp.Розглянуто реалізацію науково-дослідницької діяльності в Житомирському міському ліцеї при Житомирському державному технологічному університеті, яка здійснюється у процесі навчально-творчої та навчально-дослідницької діяльності учнів. Окреслено мету та методи означених видів діяльності. Зосереджено увагу на роботі ліцейної філії Житомирського обласного територіального об'єднання МАН, яка надає можливість реалізувати себе учням, які мають бажання займатися науковим дослідженням та зацікавлені пошуковою роботою. Розкрито систему комплексних заходів, спрямованих на залучення ліцеїстів до активної пошуково-дослідницької діяльності під час навчального процесу та в позаурочній діяльності філії МАН. Наведено план роботи ліцейної філії Житомирського територіального відділення МАН України на 2008 - 2009 рр. та результативність цієї роботи за останні п'ять років. Зазначено роль педагогічних рад, психологічної служби ліцею у питанні організації та проведення роботи з обдарованими ліцеїстами. Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.387(4УКР) + Ч421.268
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж22620 Пошук видання у каталогах НБУВ
![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|