Подкаминська Т. В. Економічне виховання старших дошкільників / Т. В. Подкаминська // Наша шк.. - 2011. - № 6. - С. 6-9. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.За умов розвитку ринкової економіки в країні актуалізовано необхідність формування у дошкільнят уміння ощадливо користуватися різними ресурсами - і власними, і суспільними. Висвітлено досвід роботи з економічного виховання старших дошкільників у ОДНЗ "Ясла-садок" № 37 м. Одеси за розробленим у дошкільному закладі проектом "Гном-економ" відповідно до Базової програми розвитку дитини "Я у Світі". Зазначено, що наведені методичні рекомендації допоможуть вихователям залучити дошкільників до економічної сфери життя дорослих, а також сприятимуть вихованню у дітей спостережливості, працелюбності, відповідальності, креативності. В условиях развития рыночной экономики в стране актуализирована необходимость формирования у дошкольников умения экономно пользоваться различными ресурсами - и собственными, и общественными. Освещен опыт работы по экономическому воспитанию старших дошкольников в ОДУУ "Ясли-садик" № 37 г. Одессы по разработанному в дошкольном учреждении проекту "Гном-эконом" в соответствии с Базовой программой развития ребенка "Я в Мире". Отмечено, что приведенные методические рекомендации помогут воспитателям привлечь дошкольников к экономической сфере жизни взрослых, а также будут способствовать воспитанию у детей наблюдательности, трудолюбия, ответственности, креативности. Індекс рубрикатора НБУВ: Ч411.38
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж21367 Пошук видання у каталогах НБУВ
![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|