Гусєва А. В. Стан і перспективи розвитку психологічної служби Одещини / А. В. Гусєва // Наша шк.. - 2011. - № 4. - С. 24-26. - укp.Висвітлено роботу Одеського обласного центру практичної психології і соціальної роботи (ООЦППСР) у 2010 - 2011 році на виконання Плану дій щодо реалізації Концепції розвитку соціально-психологічної служби системи освіти Одеської області на період до 2012 р. Розглянуто питання щодо кадрового забезпечення психологічної служби освітньої галузі Одещини, розширення її мережі, підвищення якості професійної діяльності практичних психологів і соціальних педагогів. Проаналізовано роботу ООЦППСР, спрямовану на профілактику негативних проявів індивідуально-типологічних, поведінкових особливостей особистості, на допомогу педагогічним колективам навчальних закладів з проблем особливостей поведінки дітей різних вікових і соціальних груп, планування роботи, організації професійної діяльності працівників психологічної служби. Зосереджено увагу на реалізації обласного проекту "Підвищення психологічної культури учнів", метою якого є сприяння розвитку та формуванню психологічної культури учнів загальноосвітніх навчальних закладів шляхом введення уроку з психології. Розкрито перспективи розвитку соціально-психологічної служби Одещини. Індекс рубрикатора НБУВ: Ю949.244
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж21367 Пошук видання у каталогах НБУВ Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|