Гусєва А. В. Психологічна служба системи освіти Одеської області: сучасний стан та перспективи розвитку / А. В. Гусєва // Наша шк.. - 2012. - № 4. - С. 52-53. - укp.Розглянуто досвід роботи психологічної служби системи освіти Одеської області. Окреслено завдання, проблеми та перспективи розвитку психологічної служби в контексті профілактики насильницьких, агресивних форм поведінки, суїцидальних настроїв, конфліктності, інтолерантності дітей та молоді, розвитку батьківської та педагогічної відповідальності. Особливу увагу приділено питанням здійснення соціально-психологічного супроводу інклюзивної освіти, обдарованості дітей. Індекс рубрикатора НБУВ: Ч314.4(4УКР-4ОДЕ) + Ю949.244
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж21367 Пошук видання у каталогах НБУВ Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|