Мавдрик Т. М. Споживай енергію розумно! / Т. М. Мавдрик // Проф.-техн. освіта. - 2012. - № 2. - С. 32-34. - укp.Розглянуто актуальну проблему привернення уваги учнів професійних технічних навчальних закладів до використання енергії та економії енергоресурсів. Запропоновано план позакласного виховного заходу з енергозбереження. Рассмотрена актуальная проблема привлечения внимания учащихся профессиональных технических учебных заведений к использованию энергии и экономии энергоресурсов. Предложен план внеклассного воспитательного мероприятия по энергосбережению. Is considered an urgent problem of attracting the attention of students in vocational technical schools to the use of energy and energy savings. Proposed plan for extracurricular educational activities for energy conservation. Індекс рубрикатора НБУВ: Ч461.268 + З190.7
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж16367 Пошук видання у каталогах НБУВ
![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|