РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000420145<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Заріна О. 
Історична генеза змісту і соціокультурної ролі феномена "толерантність" / О. Заріна // Вища освіта України. - 2008. - № 1. - С. 76-82. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Досліджено історичну генезу поняття "толерантність" у протистоянні та боротьбі з такою соціальною нормою як "нетерпимість". Охарактеризовано конструктивні якості толерантності, зокрема, необхідні для утвердження демократії та співпраці між людьми та народами. Розкрито актуальність проблеми толерантності за сучасних умов і значимість виховної ролі системи освіти у формуванні даної якості у молодого покоління.

Исследован исторический генезис понятия "толерантность" в противостоянии и борьбе с такой социальной нормой как "нетерпимость".Охарактеризованы конструктивные качества толерантности, в частности, необходимые для утверждения демократии и сотрудничества между людьми и народами. Раскрыты актуальность проблемы толерантности в современных условиях и значимость воспитальной роли системы образования в формирования данного качества у молодого поколения.

The historical genesis of "tolerance" concept and its confrontation with the "intolerance" social norm is analyzed in the article. Constructive values of tolerance, its investment into the democracy and international cooperation are also mentioned.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю702.39 + Ч311.352.13

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23569 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського