РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000420653<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Лепех Х. В. 
Особливості психологічної діагностики аутичних дітей в умовах загальноосвітньої школи / Х. В. Лепех // Пробл. заг. та пед. психології : зб. наук. пр.. - 2011. - 13, Ч. 5. - С. 168-175. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Визначено, що першим і важливим етапом психологічного супроводу є психологічна діагностика, метою якої є постановка психологічного діагнозу. Розглянуто залежність ефективності корекційної роботи з аутичною дитиною від правильності постановки діагнозу. Діагностування аутизму повинне спиратися на діагностичні критерії, МКХ-10 (Всесвітньої Організації Охорони здоров’я) та DSM-IV(Американської Психіатричної Асоціації). Методам психологічної діагностики дітей з аутизмом у школі є: вивчення документації, спостереження, бесіда з батьками, шкала тестів Розумового Розвитку А. Біне - Б. Сімона, CARS (шкала оцінювання дитячого аутизму) Е.Шоплера, Р. Рейхлера, Б. Реннера, тест PEP-R (психоосвітній профіль), Зорово-Моторний Бендер гештальт-тест, нейропсихологічні методики. Підкреслено важливість розвитку дитини з аутизмом у школі, встановлення контактів; розвиток психічних процесів (мовленнєвої активності, працездатності, довільної та мимовільної уваги тощо). Доведено, що наявність якісних і кількісних змін у дитини є критерієм для підвищення ефективності супроводу аутичної дитини у школі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю948.43-734 + Ч439.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70437 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського