РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000420654<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Литвинчук Л. М. 
Особливості впливу звуку на особистість: перспективи розвитку досліджень / Л. М. Литвинчук // Пробл. заг. та пед. психології : зб. наук. пр.. - 2011. - 13, Ч. 5. - С. 175-181. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Розкрито особливості впливу хвиль різної частоти вібрації на особистість. Акцентовано увагу на проведених новітніх дослідженнях щодо впливу звуків на організм людини. Зазначено, що вібраційна дія музики спричиняє неабиякий вплив на людський організм. Сила музики в тому, що зміни відбуваються незалежно від бажань і намірів конкретної людини. Слухаючи мелодію, що подобається, людина виділяє її суть, що властива тільки їй, в залежності від настрою, духовного розвитку, душевних переживань. Доведено, що ефективність музикотерапії обумовлена не тільки емоційною дією, але і біорезонансною сполучуваністю музичних звуків з вібраціями окремих органів і систем організму. За взаємодії з навколишнім світом, чи то буде музика, що звучить з магнітофону, чи шум автостради, до звукових коливань слід відноситись з великою обережністю, оскільки їх дія є як гармонізуючою так і руйнівною. З урахуванням енергоінформаційної природи світу можна стверджувати, що музика є природою людини, оскільки вона є похідною від вібрації, а точніше звучання вібрації думок, почуттів і прагнень.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю945.44

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70437 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського