РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000420911<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Бульба Т. Ю. 
Роль мистецьких дисциплін у фаховій підготовці дизайнерів / Т. Ю. Бульба // Педагогіка вищ. та серед. шк. : зб. наук. пр.. - 2009. - Вип. 26. - С. 71-76. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Акцентовано увагу на викладанні дисциплін "Академічний живопис", "Академічний рисунок", "Композиція", яке здійснюється з акцентом на аналітично-конструктивний підхід до вивчення натуральних постановок, що має на меті розвиток образної уяви, просторового мислення, цілісності бачення художника-конструктора, творчого осмислення об'єкта зображення та характерності його відтворення на папері. Визначено, що під час виконання завдань з живопису та рисунку студенти вчаться вирішувати проблеми композиційного характеру, розвивають вміння вибирати точку зору на об'єкт, здійснювати композиційне розташування об'єктів зображення на форматі. Зроблено висновок, що досконало оволодівши основними законами, правилами та методами образотворчої грамоти під час вивчення мистецьких дисциплін, дизайнер-початківець стає здатним до творчої, інтуїтивно-логічної переробки об'єктів зображення, тобто стилізації, відбирає головні визначальні риси для лаконічного та естетичного вираження загальної форми та змісту.

Акцентировано внимание на преподавании дисциплин "Академическая живопись", "Академический рисунок", "Композиция", которое ведется с акцентом на аналитическо-конструктивный подход в изучении натуральных постановок, что нацелен на развитие воображения, пространственного мышления, целостного видения художника-конструктора, творческого осмысления объекта изображения и характерности его отображения на бумаге. Определено, что при выполнении заданий по живописи и рисунку студенты учатся решать проблемы композиционного характера, развивают умение выбирать точку зрения на объект изображения на формате. Сделан вывод, что в совершенстве овладев основными законами, правилами и методами изобразительной грамоты при изучении художественных дисциплин, дизайнер-новичок становится способным к творческой, интуитивно-логической переработке объектов изображения, то есть стилизации, отбирает главные и решающие черты для лаконического и эстетического выражения общей формы и содержания.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ129.05 р(4УКР)3 + Ж182 р(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70936 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського