РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000427467<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Dergai M. V. 
Novel isoform of adaptor protein ITSN1 forms homodimers via its C-terminus / M. V. Dergai, O. V. Dergai, L. O. Tsyba, O. V. Novokhatska, I. Ya. Skrypkina, A. V. Rynditch // Biopolymers and Cell. - 2011. - 27, № 4. - С. 306-309. - Бібліогр.: 14 назв. - англ.

Раніше авторами ідентифіковано нову ізоформу адаптерного білка ITSN1, названу ITSN1-22a. Вестерн-блот аналіз виявив наявність двох імунореактивних смуг 120 і 250 кДа, що відповідають ITSN1-22a. Вивчено здатність нової ізоформи формувати димери. Імунопреципітацію та Вестерн-блот аналіз використано для дослідження здатності ізоформи до димеризації. Ідентифікацію ділянки, що відповідає за формування димерів, здійснено за допомогою сайт-спрямованого мутагенезу та делеційного аналізу. Інгібування ендоцитозу індуковано дефіцитом іонів калію. Для мітогенної стимуляції клітин НЕК293 застосовано епідермальний фактор росту. Виявлено, що надекспресована в клітинах НЕК293 ізоформа ITSN1-22a формує димери. Димеризація обумовлена специфічним для цієї ізоформи C-кінцевим доменом. Показано, що цистеїни C1016 і C1019 залучені до процесу гомодимеризації. Інгібування клатрин-опосередкованого ендоцитозу та стимуляція клітин мітогеном не впливають на формування димерів ізоформою ITSN1-22a. Зроблено висновки, що ITSN1-22a - це єдина відома на сьогодні ізоформа ITSN1, здатна утворювати гомодимери за допомогою дисульфідних зв'язків, що може бути важливим для формування ITSN1-вмісних білкових комплексів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е0*725.111.3*011.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14252 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського