РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000429004<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Тарасов О. В. 
Використання мови SQL для роботи з сучасними системами керування базами даних. Практикум з навчальної дисципліни "Організація баз даних та знань" : навч.-практ. посіб. / О. В. Тарасов, М. Ю. Лосєв, В. В. Федько; Харків. нац. екон. ун-т. - Харків : Вид. ХНЕУ, 2013. - 347 c. - Бібліогр.: с. 333-336 - укp.

Наведено класифікацію команд SQL, описано правила іменування основних об'єктів у реляційній базі даних, таких, як таблиці та стовпці. Охарактеризовано основні типи даних, що використовуються під час створення об'єктів у базі даних. Описано функції, які згідно із стандартом SQL повинні підтримуватися реляційними системами керування базами даних (СКБД). Розглянуто можливості інтерактивного режиму роботи користувачів мовою SQL у середовищі сучасних СКБД. Проілюстровано порядок виконання запитів під час роботи з СКБД Microsoft Access, Micrоsоft SQL Server, Oralce та DB2, які є найбільш поширеними на ринку комерційних СКБД. Висвітлено питання початкового створення та модифікації базових об'єктів бази даних мовою SQL, а саме: таблиць, доменів, індексів. Наведено правила виконання вибірки з декількох таблиць, тобто операція з'єднання. Викладено поняття та правила застосування агрегатних функцій. Описано особливості реалізації спеціальних об'єктів бази даних, що мають назву "подання" та визначено доцільність їх застосування під час роботи з базою даних мовою SQL. Наведено загальні поняття захисту баз даних від несанкціонованого доступу та особливості його реалізації на основі вибіркового та обов'язкового керування доступом.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.68-018.2 SQL я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА778895 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського